دوربین مدار بسته AHD از چه نوع کابلی استفاده می‌کند؟

دوربين مدار بسته AHD يک دوربين مدار بسته ويدئوئي آنالوگ تلويزيوني استاندارد است که براي انتقال ويديو HD از دوربين‌هاي امنيتي به DVR از کابل کواکسيال‌ها استفاده مي‌کند. AHD از تصاوير HD با رزولوشن???p و ????p پشتيباني مي‌کند. مي‌توانيد انواع مختلف دوربين‌ مدار بسته AHD را در اينجا مشاهده کنيد.

دوربين مدار بسته AHD از چه نوع کابلي استفاده مي‌کند؟

دوربين مدار بسته AHD براي اتصال به DVR‌ها از همان نوع کابل کواکسيالي استفاده مي‌کنند که دوربين‌ مدار بسته آنالوگ سنتي استفاده مي‌کردند که اين نوع معمولاً کابل‌هاي کواکسيال RG59 يا RG6 هستند. يکي از مزاياي استفاده از

دوربين مداربسته AHD بجاي دوربين‌هاي HD-SDI (يک استاندارد HD ديگر براي دوربين‌هاي امنيتي استفاده کنند از کابل کواکسيال) اين است که کابل کواکسيال RG59 مي‌تواند مسافت‌هاي طولاني‌تري را بدون افت کيفيت ويدئو طي کند. آن‌چه که ما تاکنون تجربه کرده‌ايم، نصابان به کابل کواکسيال RG69 اعتماد کامل داشته و آن را تا فواصل حداکثر ??? متري براي

دوربين‌ مداربسته AHD مورد استفاده قرار مي‌دهند. دوربين AHD همچنين مي‌توانيد از کابل UTP همراه با بالون‌هاي ويدئويي استفاده کرده و تا فواصل حداکثر ??? متر و با استفاده از کابل CAT5 تصوير ارسال کنند.

AHD در برابر وضوح تصوير ???H

در تصاوير زير مقايسه‌اي بين تصاوير ضبط شده توسط دوربين ???H و دوربين مدار بسته AHD با رزولوشن ???p و ????p انجام شده است. دو دوربين اول به يک iDVR-E8 hybrid analog / AHD CCTV DVR متصل و شروع به ضبط تصوير کردند. دوربين با کيفيت ????p به iDVR-PRO AHD / HD-TVI / anlog CCTV hybrid DVR متصل شد. وقتي که براي اولين بار اين مقاله را مي‌نوشتم، هنوز دوربين با کيفيت ????p AHD درست نشده بود. همين که در سپتامبر سال ???? امکان دسترسي من به دوربين با کيفيت ????p فراهم گرديد، اين دوربين ها و همچنين دوربين‌هاي ???p و ????p (AHD و HD-TVI) با آخرين تکنولوژي ضبط تصاوير iDVR-PRO کار مي‌کردند.

هم دوربين آنالوگ و هم دوربين مدار بسته AHD با کيفيت ???p هر دو روي صفحه با رزولوشن ???p نمايش داده شدند. دوربين با کيفيت ????p AHD با رزولوشن ????p نمايش داده شد. لطفا براي ديدن اندازه کامل تصاوير بر روي تصاوير کليک کنيد.

تصوير با وضوح???H

براي ضبط تصاوير اين بخش از يک دوربين DPRO-9620VF dome 960H camera استفاده شده است.
منبع: نگاکو